Profesjonalna, rzetelna
pomoc medyczna.

Szeroki wachlarz usług medycznych
dostępnych całą dobę.

OPINIE & REKOMENDACJE

Szanowni Państwo,

Niniejszym zaświadczam, iż firma Praktyka24 była odpowiedzialna za zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, podczas zorganizowanej przez naszą Organizację, międzynarodowej imprezy edukacyjno- sportowej pn. „RESPECT your Health- EUROCAMP 2012“, która odbyła się w dniach 02.08- 02.09.2012 we Wrocławiu. Patronat nad imprezą objęły Komisja Europejska i EUFA.

Podstawowym celem tegoż wydarzenia, które zgromadziło przeszło 300 uczestników z ponad 40 krajów członkowskich UEFA, było propagowanie idei RESPECT – SZACUNEK, komunikacji międzykulturowej, zasad fair-play zarówno na boisku jak i w codziennym życiu oraz zdrowego stylu życia.

Zadanie jakie zostało postawione firmie Paktyka24 polegające na zapewnieniu całodobowej opieki medycznej przez cały okres trwania imprezy, zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Bez względu na porę dnia czy nocy, mogliśmy liczyć na działanie pełne zaangażowania i profesjonalizmu. Lekarz Łukasz Mucha doskonale radził sobie z działaniem w sytuacjach bardzo stresogennych dokonując właściwej oceny sytuacji w przypadkach wymagających interwencji lekarskiej. Pan Łukasz Mucha rekomendował nam dodatkowo wprowadzenie pewnych usprawnień, które miały na celu zadbanie o jeszcze lepsze bezpieczeństwo uczestników imprezy.

W związku z powyższym serdecznie polecamy lek. Łukasza Muchę oraz firmę Praktyka24 jako partnera godnego zaufania.

Referencje – Volunteers for Sport Foundation.pdf 225,50 kB
Volunteers for Sport Foundation